Para Yatırırken Kazandıran Ön Ödemeli Kartlar

Para Yatırırken Kazandıran Ön Ödemeli Kartlar
Para Yatırırken Kazandıran Ön Ödemeli Kartlar

Eğlencenin tavan yaptığı, kazanmanın binbir yolu olan Bets10 bahis sitesinin ayrıca çok farklı para yatırma yöntemleri de mevcut.

Para Yatırırken Kazandıran Ön Ödemeli Kartlar

Cashixir, Jeton, PayKwik, EcoVoucher ve Paykasa dan herhangi birini kullanarak para yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar % 10 da bonusun sahibi olur. Bonus almak istiyorsan,  para yatırıken ön ödemeli kartlar tercihin olmalı.

Haydi gel Best10‘a bakalım kampanyalara, kapalım bonusları diyorsan HEMEN TIKLA.

Dilersen; sitedeki girişleride kullanabilirsin.

Bets10 ‘nun kendi sitesinde duyurduğu kampanya aynen şu şekildedir:

ÖN ÖDEMELİ KARTLARA %10 BONUS

Para yatırma işlemlerinizi ön ödemeli kartlar ile yapın, bonusunuz ertesi gün hesabınıza geçsin.

Cashixir, Jeton, PayKwik, EcoVoucher ve Paykasa ön ödemeli kartları ile yaptığınız para yatırma işleminize ertesi gün %10 Bonus tanımlıyoruz.

Şartlar ve Koşullar:

Bu kampanya 23 Ocak 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.
Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik,EcoVoucher ile yaptığınız para yatırma işleminizde %10 Bonus kazanırsınız.Bu kampanya 23 Ocak 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.
Bonusunuz ertesi gün 23:59’a kadar hesabınıza yatırılır.
Bu kampanyadan günlük olarak alınabilecek maksimum bonus 500 TL’dir.
Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik,EcoVoucher %10 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar.

Bets10 fan sitesi bol kazançlı günler diler.